Vacupress

 

Vacupress na celulitidu a zpevnění

Vacupress je přístroj, kterým se provádí podtlaková terapie pokožky celého těla. Vakuová masáž je prováděna ve třech fázích - lymfatická drenáž, prokrvování a štěpení tukových buněk a vyhlazování pokožky. Ošetření pomáhá odbourávat tuky, odstraňovat celulitidu, regenerovat, zpevňovat svalstvo.

Kůže s tukovými buňkami je nasáta do dvou skleněných baněk, kterými se provádějí specifické masážní tahy. Tím docílíme oddělení tukových buněk z celulitických shluků a prokrvení pokožky. Díky Vacupressu jsou z mezibuněčných prostor vyplavovány tukové buňky, toxické látky a zplodiny vzniklé látkovou výměnou. Vakuovou masáží se aktivují lymfatické cesty a má tak blahodárný vliv na otoky nohou. Díky silnému prokrvení se zpevňuje ochablé podkožní vazivo a u lokálně ošetřených míst dochází ke zmenšování tukových buněk.

 

cena ošetření: 30 minut - 450 Kč    /   Permanentka 10x30 minut 3.900 Kč

cena ošetření: 45 minut - 590 Kč   /    Permanentka 10x45 minut 5.500 Kč

 


 

Vakuový lifting

Vakuový lifting se provádí pomocí přístroje vacupress, který funguje na principu podtlaku. Pokožka se nasává do drobných skleněných baněk, které díky regulovatelnému podltaku umožňují příjemnou a efektivní masáž.

Vakuový lifting je ošetření, které trvá cca 90 minut a jehož součástí je kosmetická lymfatická drenáž obličeje a krku, vypínání ochablé pokožky, prokrvení a regenerace kůže, vyhlazování vrásek. Vakuový lifting je vhodný pro klientky nad 35 let s povadlou pletí, druhou bradou a vráskami. Díky lymfatické drenáži dochází při více návštěvách také k redukci váčků pod očima.

Ošetření zahrnuje také: odlíčení, exfoliaci, aplikaci změkčovacího krému, koncentrované sérum, masku a závěrečný krém dle typu pleti.

Cena ošetření: 1.250 Kč

Vakuový lifting Vacupress Stodůlky Praha 13 5 Nové Butovice Luka Lužiny