Prodloužení řas

zlaty prouzek 1900-10 Px 

Permanentní prodlužování řas - je moderní metoda, která umožní prodloužení řas jakékoli délky. Jedná se o umělé syntetické řasy, které se aplikují na řasy přírodní - metodou "řasa na řasu"  kdy se na každou Vaši řasu se nalepí řasa syntetická. Tato metoda nezatěžuje řasy přírodní. Řasy jsou po aplikaci delší, plnější, tmavší, mají hedvábný vzhled a jsou velmi elegantní. Syntetických řas je mnoho druhů, od přirozených až po velmi výrazné - typ řas zvolíme podle Vašich představ, abyste se s nimi cítila dobře.

 

Prodlou%C5%BEen%C3%AD%20%C5%99as%20Stod%C5%AFlky%20Praha%2013%205%20Luka%20Lu%C5%BEiny%20Nov%C3%A9%20Butovice

 

Prodloužení řas 3D, 4D

Rozdíl mezi metodou „řasa na řasu“ a prodloužením „3D“ a „4D“ je v počtu aplikovaných řas na jednu řasu klientky. U metody řasa na řasu se aplikuje jedna syntetická řasa na řasu klientky, u metody 3D se aplikují tři syntetické řasy a u metody 4D se aplikují čtyři syntetické řasy na jednu řasu klientky. 3D a 4D řasy jsou tenčí – lehčí, aby nebyly pro řasu klientky přílišnou zátěží, díky většímu počtu ale dělají větší objem. Tato metoda je vhodná zejména pro klientky, které mají své řasy jemné a v menším počtu.

 

Před aplikací řas je nutné být alespoň 12 hodin bez řasenky, v opačném případě se může razantně snížit doba, po kterou řasy vydrží bez doplnění. Pracujeme jen s nejkvalitnější materiálem a po aplikaci řas používáme nano spray, který minimalizuje riziko vzniku podráždění.
 
 
 
 
 
Cena Permanentního prodloužení řas 1 690 Kč
- Doplnění (dle počtu vypadaných řas) od 990 Kč
   
Cena Permanentního prodloužení 3D a 4D řas 2 190 Kč
- Doplnění 3D a 4D řas (dle počtu vypadaných řas) od 1 090 Kč
   
Cena sundání řas 500 Kč

 

 
tmave seda objednavka