Biostimulační laser

 

Laser funguje na principu biostimulace – dodává energii buňkám v pleti, a tak probíhá rychlejší regenerace, větší produkce kolagenu, podporuje látkovou výměnu. Laser příznivě působí na zarudnutí, k potlačení zánětlivých projevů pleti, rychlému hojení pooperačních ran a k úpravě čerstvých jizev.

Ošetření laserem nemá žádné vedlejší účinky, některé výsledky jsou znát až po několikátém ošetření.

Možnosti využití laseru

Akné - Laser účinně napomáhá hojení zánětlivých ložisek už po několika málo aplikací, pleť reaguje ve většině případů na laserovou léčbu spontánně a velmi rychle.

Vrásky -  výrazně stimuluje tvorbu nových buněk, okysličuje, zlepšuje průtok krve a tím látkovou výměnu a odtok toxinů z pleti. Zlepšením kondice pleti přispěje k její větší pružnosti a elasticitě, projasnění a celkovému omlazujícímu účinku.

Poruchy pigmentu - omezuje tvorbu melaninu, předchází tvorbě pih a pigmentových skvrn a zároveň pleť a stávající pigmentové skvrny zesvětluje. Poskytuje i mírnou ochranu před účinky UV-A a UV-B záření a je velmi vhodný právě na letní období.

Biostimulace pleti - celkové zklidnění pokožky, zlepšení jejího vzhledu, vyhlazení, vypnutí a odstranění drobných defektů

Kuperoza - popraskané žilky - ve spojení s laserovým paprskem posiluje žilní stěnu, dochází k regeneraci pokožky. Velmi vhodné jako prevence proti dalšímu šíření kuperózy podstoupením kúry ošetření.

Zklidnění pokožky po mechanickém čištění - laser rychle regeneruje kůži s červenými skvrnami, drobnými otoky a podlitinami, otevřenými a rozšířenými póry.

Hojení ran a čerstvých jizev - poúrazové a pooperační jizvy - jedna z nejúčinějších aplikací laseru, který má výrazný protizánětlivý a hojivý efekt na bolestivé projevy na kůži.

 

cena ošetření:  1 ošetření cca 15 minut  190 Kč

cena ošetření:  s permanentkou 10x15 minut  1.750 Kč

cena ošetření:  Laser ke kosmetickému ošetření 100 Kč

Kyslíkové ošetření Biostimulační Laser Stodůlky Praha 13 Lužiny Luka Nové Butovice