Biostimulační laser

 

Laser funguje na principu biostimulace – dodává energii buňkám v pleti, a tak probíhá rychlejší regenerace, větší produkce kolagenu, podporuje látkovou výměnu. Laser příznivě působí na zarudnutí, k potlačení zánětlivých projevů pleti, rychlému hojení pooperačních ran a k úpravě čerstvých jizev.

Ošetření laserem nemá žádné vedlejší účinky, některé výsledky jsou znát až po několikátém ošetření.


 Možnosti využití laseru

Akné - Laser účinně napomáhá hojení zánětlivých ložisek už po několika málo aplikacích, pleť reaguje ve většině případů na laserovou léčbu spontánně a velmi rychle.

Vrásky -  stimuluje tvorbu nových buněk, okysličuje, vyhlazuje a vypíná pleť. Zlepšením kondice pleti přispěje k její větší pružnosti a elasticitě, projasnění a celkovému omlazujícímu účinku.

Poruchy pigmentu - omezuje tvorbu melaninu, předchází tvorbě pih a pigmentových skvrn. 

Kuperóza - popraskané žilky - posiluje žilní stěnu, dochází k regeneraci pokožky. Velmi vhodné jako prevence proti dalšímu šíření kuperózy podstoupením kúry ošetření.

Zklidnění pokožky po mechanickém čištění - laser rychle regeneruje kůži s červenými skvrnami, drobnými otoky a podlitinami, otevřenými a rozšířenými póry.

Hojení ran a čerstvých jizev - poúrazové a pooperační jizvy - jedna z nejúčinějších aplikací laseru, který má výrazný protizánětlivý a hojivý efekt na bolestivé projevy na kůži.

 

Biostimula%C4%8Dn%C3%AD%20laser%20Salon%20Fiore%20Stod%C5%AFlky%20Praha%2013%205%20Nov%C3%A9%20butovice%20Luka%20Lu%C5%BEiny

 

cena ošetření: 15 min - 350 Kč

cena ošetření: Laser ke kosmetickému ošetření 200 Kč


 

Kosmetická ošetření