Kosmetická ošetření

Pokud jsi nejste jisti, co by pro Vás bylo vhodné, rádi Vám poradíme.
 
Všechna ošetření obsahují čištění Ultrazvukovou špachtlí nebo Diamantovou dermabrazí.
 
 
 
 
 
Cleansing
 
hloubkové čištění pleti
 
Hloubkové čistící ošetření pro všechny typy pleti, obsahuje jedinečnou aktivní látku CELL DETOXIUM, která podporuje detoxikaci, zvyšuje buněčnou vitalitu a stimuluje regenerační proces. 
Linie Cleansing je obohacena o vitaminy bojující proti volným radikálům, koenzym Q10, vitamin C a E, které pomáhají pleť chránit a navracet optimální vnitřní rovnováhu. Cleansing pro čistou, vyváženou a regenerovanou pleť která září, je vyživená a může volně dýchat. 
 
cena ošetření: 990,- 
 
 

 
 

Purifying

pro smíšenou a mastnou pleť s nedokonalostmi

Ošetření je vyvinuto na základě ACN komplexu, který obsahuje probiotický laktobacil a vytváří tak jedinečné ošetření pro smíšenou a mastnou pleť z dílny RVB SKINLAB. Obnovuje přirozenou tvorbu mazu, redukuje podráždění, zjemňuje texturu pleti, redukuje velikost pórů a celkově činí nedokonalosti méně viditelné. Ochraňuje ekosystém pleti, bojuje proti dehydrataci a stárnutí. Pro čistou, zářivější a vyváženou pleť. Při pravidelných ošetřeních se zjemňují jizvičky po akné a zmenšují tečky.

cena ošetření: 1.050,-

purificante ozizli

 


 
 
Youth venom
proti vráskám
 

Youth Venom je nová intenzivní linie proti hlubokým a mimickým vráskám. Eliminuje známky stárnutí. Napomáhá pleti relaxovat, vyplňuje ji a vyhlazuje. Síla přípravku spočívá  v obsahu μ-CONOTOXIN III (účinný jed produkovaný korýšem Conus), který bojuje se známkami stárnutí a minimalizuje viditelnost těch nejhlubších i mimických vrásek. Mimořádně vysoká klinicky testována účinnost. Je určen pro ženy všech věkových kategorií, které se potýkají s problémem mimických a hlubokých vrásek.

cena ošetření: 1.050,-

 c755efe47ba02b2d_Large

 


 

Soothing

pro citlivou pleť s popraskanými žilkami

Zklidňující ošetření Soothing je obohaceno o vitamin E, F a ceramidy, které posilují bariéru pleti proti působení vnějších vlivů a bojují s vráskami, ztrátou tonusu a elasticity díky vyvážené kombinaci aktivních látek určenou právě s ohledem na potřeby citlivé pleti. Neuropeptidy působící proti podráždění pleti vyvažují obranný systém citlivé pleti, redukují pocity bolesti a reakce pleti na podráždění. Zvyšují odolnost a toleranci vůči vnějším vlivům.

cena ošetření: 1.150,-

cv

 


 

Anti age - Icon time
 
péče pro zralou pleť
 
Anti age - ICON TIME ošetření s jedinečným koktejlem aktivních látek včetně koloidního zlata, stříbra a platiny zvyšující tvorbu kolagenu a elastinu pro omlazení pleti
Ošetření je dále obohaceno o aminokyseliny a peptidy, které jsou součástí kolagenových a elastinových struktur a pomáhají stimulovat regeneraci pleti.
Pro okamžitě rozjasněnou, pevnější a vyhlazenější pleť bez vrásek. 
 
cena ošetření: 1.190,-
 
Icon-time
 
 

 

Moisturizing

hydratace pro suchou pleť
 
Ošetření je geniálním řešením pro ochranu zásob vody v pleti. Díky buněčné bio-revitalizaci a reaktivaci hydra-genů osvěžuje a obnovuje zdraví dehydratované a suché pleti. Obsahuje formuli 51 + 3 HYALU COMPLEX TM, která obsahuje kyselinu hyaluronovou a ceramidy, které působí proti ztrátě vody z pleti a poskytují lepší ochranu proti vnějším vlivům. Hydra-gen komplex byl vyvinut pro aktivaci hydra-genů, které jsou zodpovědné za produkci části hydrolipidového filmu.
 
cena ošetření: 1.250,-
 
Moisturizing new2
 

 
Urban Life
 
detoxikace a ochrana pleti
 

Ošetření s detoxikačním a vyhlazujícím účinkem. Urban Life je skvělým a moderním doplňkem pro pleť každodenně vystavenou škodlivým vnějším vlivům, převážně smogu z měst a dalších toxinů, přítomných na povrchu pokožky, které dokonale absorbuje a nepropouští do pleti. Zanechává na pleti hydratační a ochranný film, který jí okamžitě dodává zdravý a svěží vzhled. Aktivní látky jako jsou POLLUSHIELD ™, CELL DETOXIUM, HYDRAFILM SYSTÉM a LECITHIN zanechají Vaši pleť prozářenou, hydratovanou a vyhlazenou.

cena ošetření: 1.350 Kč

Urban Life

 
 
Resurface
 
na rozšířené póry - jizvičky - vrásky
 
 

Vyhlazující ošetření s komplexem AHA kyselin viditelně redukuje vrásky, tmavé skvrny, rozšířené póry, jizvičky po akné a nerovnoměrný tón pleti. Efektivní, bezpečné a špičkové ošetření s okamžitě viditelným účinkem. Obsahuje komplex kyselin (glykolová, mandlová a glukonolatkon) které se navzájem doplňují a zesilují svoji účinnost s maximálním ohledem na přirozenou rovnováhu pokožky. REVIVYL ™ Stimuluje proces regenerace pokožky a poskytuje jí ochranu před vnějšími vlivy.

 cena ošetření: 1.390 Kč

Resurface

 
 

 
 

Skin Map

regenerace - omlazení - výživa

Revoluční linie SKIN MAP pro všechny potřeby pleti.Tato personalizovaná buněčná bio-revitalizace splňuje specifické potřeby každé oblasti obličeje. Protože každá pleť je jedinečná a neustále se vyvíjí, tajemství krásné a zdravé pleti leží v zacíleném osobním kódu. SKIN MAP chrání pokožku před vlivem znečištěného prostřední a volných radikálů, pokud je pleť vystavena nepříznivému prostředí např. suché klima, slunce, změny teploty, vítr, klimatizace. Po použití je pleť jemná, důkladně vyživená, zregenerovaná.

  • detoxikace buněk:  aktivní látka CELL DETOXIUM zbavuje pokožku toxinů
  • ultra personalizovaný přístup: vysoká koncentrace aktivních látek, které splňují specifické potřeby každého klienta
  • bio-revitalizace pleti: 51+3 HYALU COMPLEX zvyšuje vitalitu a dlouhověkost buněk

 

cena ošetření: 1.590 Kč

 SKINMAP

 


 podtrzena objednavka


  

 Pro docílení skvělých výsledků v oblasti čištění, vyhlazení a omlazení pleti Vám doporučujeme naše přístrojová ošetření:

Přístrojová ošetření