Kosmetická ošetření

Pokud jsi nejste jisti, co by pro Vás bylo vhodné, rádi Vám poradíme.
 
Všechna ošetření obsahují čištění Ultrazvukovou špachtlí nebo Diamantovou dermabrazí.
 
 
 
 
 
Cleansing
 
hloubkové čištění pleti
 
Hloubkové čistící ošetření pro všechny typy pleti, obsahuje jedinečnou aktivní látku CELL DETOXIUM, která podporuje detoxikaci, zvyšuje buněčnou vitalitu a stimuluje regenerační proces. 
Linie Cleansing je obohacena o vitaminy bojující proti volným radikálům, koenzym Q10, vitamin C a E, které pomáhají pleť chránit a navracet optimální vnitřní rovnováhu. Cleansing pro čistou, vyváženou a regenerovanou pleť která září, je vyživená a může volně dýchat. 
 
cena ošetření: 890,- 
 
 
 
Moisturizing
 
hydratace pro suchou pleť
 
Hydratační ošetření, s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové a ceramidů, které působí jako ochranná bariéra pro pleť. Linie Moisturizing zabraňuje ztrátě vody z pleti a poskytují lepší ochranu proti vnějším vlivům. Zlepšuje buněčnou komunikaci a aktivuje hydra-geny, které jsou zodpovědné za produkci části hydrolipidového filmu.
Pomáhá vytvořit ochrannou vrstvu pleti a podporuje tvorbu nových aquaporinů (vodní kanálky na povrchu buněk, které jsou zodpovědné za plynulý tok vody uvnitř i na povrchu buněk a za regulaci optimální hladiny vody v různých vrstvách kůže).
 
cena ošetření: 890,-
 
Moisturizing 1 
 
 
 
 

Echinacea

okysličení a vitalita pleti

Revitalizační ošetření vhodné pro všechny typy pleti. Přípravky poskytují hloubkovou výživu a zlepšují funkčnost buněk, podporují okysličení a obnovu pleti. Tato řada je bohatá na aktivní látky jako jsou echinacea, okysličující komplex (výtažek z lichořeřišnice zahradní), olej z černého kmínu, olej z granátového jablka. Použité aktivní látky jsou 100% přírodní a organické.
 

cena ošetření: 890,-

 echinacea 2 

 

Purifying

pro smíšenou a mastnou pleť s nedokonalostmi

Ošetření je vyvinuto na základě bakuchiol ACN komplexu, který obsahuje probiotický laktobacil a vytváří tak jedinečné ošetření pro smíšenou a mastnou pleť z dílny RVB SKINLAB. Obnovuje přirozenou tvorbu mazu, redukuje podráždění, zjemňuje texturu pleti, redukuje velikost pórů a celkově činí nedokonalosti méně viditelné. Ochraňuje ekosystém pleti, bojuje proti dehydrataci a stárnutí. Pro čistou a vyváženou pleť. Při pravidelném používání tohoto se zjemňují jizvičky po akné, zmenšují tečky a redukují nedokonalosti. Pleť je zářivější a jemnější.

cena ošetření: 890,-

purificante ozizli

 

 

Youth venom
proti vráskám
 

Youth Venom je nová intenzivní linie proti hlubokým a mimickým vráskám. Eliminuje známky stárnutí. Napomáhá pleti relaxovat, vyplňuje ji a vyhlazuje. Síla přípravku spočívá  v obsahu μ-CONOTOXIN III (účinný jed produkovaný korýšem Conus), který bojuje se známkami stárnutí a minimalizuje viditelnost těch nejhlubších i mimických vrásek. Mimořádně vysoká klinicky testována účinnost. Je určen pro ženy všech věkových kategorií, které se potýkají s problémem mimických a hlubokých vrásek.

cena ošetření: 990,-

 c755efe47ba02b2d_Large

 

 

Soothing

pro citlivou pleť s popraskanými žilkami

Zklidňující ošetření Soothing je obohaceno o vitamin E, F a ceramidy, které posilují bariéru pleti proti působení vnějších vlivů a bojují s vráskami, ztrátou tonusu a elasticity díky vyvážené kombinaci aktivních látek určenou právě s ohledem na potřeby citlivé pleti. Neuropeptidy působící proti podráždění pleti vyvažují obranný systém citlivé pleti, redukují pocity bolesti a reakce pleti na podráždění. Zvyšují odolnost a toleranci vůči vnějším vlivům.

cena ošetření: 1.090,-

cv

 

 

Anti age
 
péče pro zralou pleť
 
Anti age ošetření s jedinečným koktejlem aktivních látek pro omlazení pleti
Ošetření je obohaceno o aminokyseliny, které jsou součástí kolagenových a elastinových struktur a pomáhají stimulovat regeneraci pleti. Anti age ošetření dále obsahuje peptidy, které podporují produkci kolagenu a elastinu.
Pro okamžitě rozjasněnou, pevnější a vyhlazenější pleť. 
 
cena ošetření: 1.190,-
 
Anti-age
 
 
 
 

Perfection

30 denní intenzivní program antioxidační kúry - omlazení - výživa

Perfection je luxusní ošetření plné antioxidantů, vitamínů, elastinu a kyseliny hyaluronové - koktejl pro dokonale vyživenou pleť! Perfection je 30 denní intenzivní program - 3 ošetření během 30ti dní, tedy v rozmezí 10ti dní. Aby byl efekt ošetření perfektní, je třeba používat i speciální domácí péči. 

Antioxidační kúra Perfeciton: ošetření s vysokou koncentrací aktivních látek, speciálně formulováno pro pleť se ztrátou tonusu charakteristickou barevnými nesrovnalostmi a vráskami. Spočívá ve třech vysoce koncentrovaných a doplňujících se fázích pro dosažení největší efektivity: pleť je po ošetření odolnější, pevnější, osvěžená a hladší. Pro svěží a oživenou tvář.

cena ošetření: 1.450 Kč

 sera orizli

 

 

Perfection sublime

30 denní intenzivní program - vrásky - póry - sjednocení

Ošetření SUBLIME pomáhá zjemnit povrch pleti, zmenšuje póry a redukuje nedokonalosti. Pleť je okamžitě rozzářená a mladší. Ošetření zlepšuje celkovou kvalitu pleti a posiluje ji do hloubky. Reguluje produkci pigmentů, vyhlazuje a normalizuje texturu pleti. Pro stále krásnější pleť. Dokonalou pleť.

Po 30 denní kúře Pefrection Sublime jsou vrásky, póry, začervenání a jiné vady okamžitě méně viditelné, den po dni je pleť jemnější a zářivější, póry zmenšené a pleť sjednocená. Pefrection Sublime jsou 3 ošetření ve 30 ti dnech – to znamená 1 ošetření za 10 dní + domácí péče.

cena ošetření: 1.450 Kč

 set_SUBLIME_m ozizli

 

 

V-Lifting

Liftingové ošetření pro zralou pleť

Ztrácí pleť kompaktnost, tonus a elasticitu, linie tváře jsou povadlé a kontury méně znatelné..? 

Řešením je ošetření V-Lifting, které obsahuje vysokou koncentraci aminokyselin, ze kterých je kolagen a elastin tvořen – tak, aby stimuloval produkci pleťových komponentů. Obsahuje exkluzivní komplex aktivních látek jako například kyselina hyaluronová ve třech molekulárních formách, pepitdy a epigallocatechiny (zlepšují mikrocirkulaci). Navrací optimální úroveň živých elementů, které jsou základ pro efektivní buněčnou komunikaci, bojuje proti vadám na pleti v různých stupních a má bio-revitalizační účinek. Pro vyváženou a regenerovanou pleť.

Doporučujeme - 4 profesionální ošetření + 24hodinový krém pro zpevňující efekt a okamžité vyhlazení vrásek. 

Jsou prokázané a viditelné výsledky ve 28 dnech: ( zjemnění a kompaktnost   +85%, Lifting  +75%,  Vytvarové kontury  +65%, Vrásky  -27% )*

cena ošetření: 2.150 Kč

 

 img orizli

 *Klinické studie dermatologů na 20 subjektech. Hodnocení  % subjektů, u nichž byl nalezen výsledek. Statistické výsledky..

 

 

 

 

 Pro docílení skvělých výsledků v oblasti čištění, vyhlazení a omlazení pleti a umocnění efektu profesionálních kosmetických přípravků vám doporučujeme naše přístrojová ošetření:

Ultrazvuková špachtle

Elektroporace

Biostimulační laser

Diamantová mikrodermabraze

Vakuový lifting

Kyslíkové ošetření

Hydrodermabraze