Jarní únava? nedejte ji na sobě znát!

Předešlá zima opravdu stála za to. Mrazivé počasí nepříznivě ovlivnilo stav hydratace naší tváře, a to dokonce i u těch z nás, které většinu roku zápolíme s mastnější pletí. K tomu ještě přidejme přechody z tepla do zimy, silný vítr, nějaký ten stresík z návalu práce a zrcadlo nám každé ráno sděluje, že by to chtělo vzpruhu.

My pro Vás takovou vzpruhu máme. Set od Alissa Beaute a jmenuje se zcela trefně „Energy Life“ , díky obsahu Ženšenu je to skutečný životabudič pro Vaši pleť. Ženšen je oblíbený pro vysoký obsah vitamínů, minerálů a antioxidantů. Do Evropy ženšen přivezl Marco Polo ve 13. století a po mnoho generací byl dostupný pouze aristokracii. Vy si ale úžasné přípravky s jeho obsahem můžete dopřát každý den. Pro okamžitý omlazující efekt jsme přidali do řady „Energy life“ ještě velice účinnou látku jménem Zanthoxylum. Tato látka je rostlinného původu a dokáže zrelaxovat obličejové svaly tak, aby se nám mimické vrásky nejen neprohlubovaly, ale při každodenním používání také zjemňovaly.

 

alissabeaute_energylife

Přivítejte jaro spolu s produkty Alissa Beauté v setu Energy Life a každý den si užívejte rozjasněnou a hedvábně hladkou pleť po nanesení séra a krému s úžasnou vůni, kterou dodává výtažek z vodního melounu.

Set Energy Life obsahuje Krém Elixír Ginseng, Elixír Ginseng sérum a Kompenzační hydratační sérum.

Lze zakoupit u nás v salonu.

 

Doporučená aplikace:

Sérum nanášíme ráno i večer na vyčištěnou pleť, poté aplikujeme krém.

Tip :  Kompenzační sérum ( je součást balení)

Podporuje vyvážený  příjem aktivních  látek ze séra Energy life  do pleti.

Kompenzačním sérem se  vyrovná PH pleti.Je vhodné na normální citlivou, mastnou nebo smíšenou pleť.