Naše kosmetika

                                               zlaty prouzek 1900-10 Px
 
 

Alissa Beaute logo n

 

Značka Alissa Beauté zahrnuje přírodní dermokosmetiku vytvořenou laboratořemi v Itálii a založenou na nejnovějších věděckých a technických poznatcích. Srdcem široké řady produktů jsou aktivní přísady z čisté přírody bez běžných alergenů, které společně s nejlepšími technologicky vytvořenými aktivními látkami vytvářejí jedinečnou pleťovou kosmetiku.

Hlavní myšlenkou je poskytnout takovou profesionální péči, která pokryje požadavky žen (i mužů) s různými typy pleti a zároveň bude opravdu čistě přírodní. A to Alissa Beauté se svým až na 98% přírodními produkty splňuje. 

 

  28-days-face-program%20Alissa%20Beaute

 

zlaty prouzek 1900-10 Px 

Diego%20Dalla%20Palma%20Professional%20logo
 

Luxusní Italská kosmetika Diego dalla palma, která působí do hloubky a umožňuje nám vynikající výsledky okamžitě - ale hlavně dlouhodobě. 
Vrásky, dehydratace a změny citlivé nebo mastné pleti jsou jen povrchovou odpovědí, nicméně příčina nemoci pleti je uvnitř, na biologické úrovni: buňky a ztráta jejich harmonie. Diego Dalla Palma je kosmetika inspirovaná estetickou dermatologií a obsahuje koktejl nejmodernějších aktivních látek ve vysokých koncentracích. 
Značka pracuje jen s těmi nejlepšími surovinami té nejlepší kvality a čistoty.
 
  • bez parabenů
  • bez parafínů
  • bez minerálních olejů
  • bez ethylengykolů
  • bez ftalátů
  • bez triclosanů

 

  Diego%20Dalla%20Palma%20blok     RVBSKINLAB logo